Komenda Powiatowa Policji w Pajęcznie

rekrutacja

Informacje

Zobacz SPOT
Dzielnicowy Bliżej Nas
mapa zagrożeń


Najczęściej czytane

 1. Podpalenie budynku handlowego w Działoszynie

  Policjanci zatrzymali 51-letniego mieszkańca Działoszyna podejrzewanego o podpalenie budynku handlowego w Działoszynie przy ulicy Piłsudskiego. Straty wyceniono na prawie dwa miliony złotych.

 2. Święto Policji 2020 r.

  24 lipca 2020 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Pajęcznie miała miejsce uroczysta zbiórka z okazji Święta Policji. Ze względu na sytuację związaną z pandemią, która ma miejsce w kraju, tegoroczne święto było obchodzone skromniej niż w latach wcześniejszych. Jednak nadal była to okazja aby podziękować policjantom i pracownikom Policji za ich służbę i zaangażowanie.

 3. Wypadek w Chorzenicach

  22 października 2016 roku około godziny 18:30 na drodze powiatowej 3509 w Chorzenicach gmina Sulmierzyce doszło do wypadku drogowego. Kierowca renault był nietrzeźwy.

 4. Śmiertelny wypadek na DW-483

  Do tragicznego wypadku doszło dzisiaj około godziny 7:10 w okolicy miejscowości Stara Brzeźnica na drodze wojewódzkiej 483. Na miejscu zdarzenia zginał kierujący fiatem sc.

 5. Promocja zawodu w Powiatowym Urzędzie Pracy w Pajęcznie.

  Dzielnicowi promowali zawód Policjanta w Powiatowym Urzędzie Pracy w Pajęcznie.

 6. Nietrzeźwy "pancerny" na ulicach Pajęczna

  Policjanci zatrzymali 49-letniego mężczyznę podejrzewanego o kierowanie, w centrum Pajęczna, czołgiem T55. „Pancerny” był pod wpływem alkoholu. Trzeźwieje w policyjnym areszcie a czołg odholowano na strzeżony parking. Za prowadzenie w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności natomiast za sprowadzenie bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, grozi kara do lat 8.

 7. Wypadki w Działoszynie

  Policjanci Komisariatu Policji w Działoszynie pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadków do których doszło 17 i 18 listopada 2016 roku w miejscowości Działoszyn.

 8. Pożar karetki w Działoszynie

  W Działoszynie za budynkiem Ośrodka Zdrowia zapaliła się karetka. Straż pożarna ugasiła ogień. Policja sprawdza, jak do tego doszło. Nikomu nic się nie stało.

 9. Tragiczny wypadek w miejscowości Szczyty

  Policjanci Komisariatu Policji w Działoszynie pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego, do którego doszło 17 maja 2016 roku około godziny 18:25 na drodze wojewódzkiej DW-486 w miejscowości Szczyty

 10. Sisi na wakacjach

  Cześć pogromcy nudy! Skończył się rok szkolny i w końcu mamy WAKACJE! Wy też je tak uwielbiacie jak ja? Już się nie mogę doczekać kiedy pojadę nad wodę! Tylko co ze sobą zabrać? Podpytam policjantów, którzy o tym jak się zachować na plaży i w wodzie wiedzą jak nikt! Zawołajcie też do oglądania swoich opiekunów - im też chcę szepnąć słówko ;) Ciekawi? To odpalajcie specjalny odcinek wakacyjny!

Tagi

wypadek śmiertelny nietrzeźwy kierujący akcja prace polowe konsultacja prewencja piesi narkotyki Moja Komenda śmiertelny dopalacze internet profilaktyka. ruch drogowy kradzież Policyjna Akademia Bezpieczeństwa zatrzymany plantacja konopi hazard kręci mnie bezpieczeństwo konferencja wypadek woda dzień wagarowicza zaginiona list otwarty ruch drogowy kieszonkowcy przestępczość gospodarcza oświadczenie bezpieczeństwo odblaski ćwiczenia oszustwo znicz profilaktyka pieszy poszukiwania usiłowanie zabójstwa wybuch gazu ujecie obywatelskie odblaskowy pierwszak młody bohater konkurs święto policji ferie rozbój MSWiA usiłowanie Akcja Znicz 2016 bezpieczne święta

Linki

Zobacz SPOT
Dzielnicowy Bliżej Nas
mapa zagrożeń