Komenda Powiatowa Policji w Pajęcznie

Informacje

Dzielnicowy Bliżej Nas
mapa zagrożeń


Najczęściej czytane

 1. Śmierć przez rębak

  Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku do którego doszło w miejscowości Kruplin Radomszański, gmina Nowa Brzeźnica. Na miejscu śmierć poniósł 65-letni mieszkaniec gminy Nowa Brzeźnica.

 2. Odnalezienie zaginionej

  10 marca 2017 roku została odnaleziona 57-latka, która wyszła z domu 18 lutego 2017 roku bez pieniędzy i dokumentów. Zaginioną odnaleziono w pustostanie na terenie gminy Rząśnia. Poszukiwania zaginionej 57-latki zakończyły się w miejscowości Biała-Pęciaki, gdzie zaginiona przebywała w pustostanie.

 3. Tragiczny wypadek w miejscowości Szczyty

  Policjanci Komisariatu Policji w Działoszynie pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego, do którego doszło 22 lutego 2017 roku około godziny 12:15 na drodze wojewódzkiej DW-486 w miejscowości Szczyty gmina Działoszyn.

 4. „Pierwszy dzień wiosny”

  Dzień 21 marca to od pokoleń, dzień nazywany potocznie przez młodzież „Dniem Wagarowicza”. W większości szkół w tym dniu nie odbywają się typowe zajęcia lekcyjne, nie są przeprowadzane sprawdziany i klasówki. Młodzież jednak mimo tego często wybiera „wolne” od nauki, decydując się na opuszczenie zajęć indywidualnie albo całymi grupami. Podczas tzw. wagarów może dojść do wielu niebezpiecznych sytuacji. Ważne aby porozmawiać z dzieckiem o tym jakich sytuacji powinno unikać aby ten dzień minął przede wszystkim bezpiecznie.

 5. Uratowana 18-latka

  Dzięki szybkim i skoordynowanym działaniom policjantów Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie uratowano 18-letnią dziewczynę, która targnęła się na swoje życie. Młoda kobieta trafiła pod opiekę lekarską.

 6. Wypadek w Rząśni

  Policjanci pajęczańskiej komendy wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, którego doszło 13 lipca 2016 roku około godziny 2:00 na drodze powiatowej P-2311 w miejscowości Rząśnia ul. Kościuszki

 7. Śmierć na torach

  Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia, do którego doszło w rejonie szlaku kolejowego w okolicy miejscowości Lipina w dniu 16 lipca 2016 roku.

 8. Śmiertelny wypadek na DW-483

  Do tragicznego wypadku doszło dzisiaj około godziny 7:10 w okolicy miejscowości Stara Brzeźnica na drodze wojewódzkiej 483. Na miejscu zdarzenia zginał kierujący fiatem sc.

 9. Ujęty sprawca usiłowania rozboju

  7 lutego 2017 roku policjanci Komisariatu Policji w Działoszynie zatrzymali sprawce usiłowania rozboju do którego doszło 31 stycznia 2017 roku w kwiaciarni w Siemkowicach. Zamaskowany sprawca przy użyciu noża chciał zastraszyć właścicielkę i zażądał wydania pieniędzy. Sprawcą okazał się być 20-letni mieszkaniec gminy Siemkowice. Za usiłowanie rozboju mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do 12 lat.

 10. List Ministra SWiA Mariusza Błaszczaka do funkcjonariuszek Policji

Tagi

odnaleziono marihuana wypadek internet Akcja Znicz 2016 podsumowanie przestępczość gospodarcza profilaktyka. ruch drogowy ćwiczenia matoda na wnuczka kolejowy poszykiwania usiłowanie uratowana przez policjantów Policyjna Akademia Bezpieczeństwa weekend śmiertelny oszustwo konkurs ferie alkohol narkotyki środki odurzające razem bezpieczniej odblaski profilaktyka ruch drogowy ŚDM Moja Komenda Krajowa Mapa bezpieczeństwa zagrożeń kradzież MSWiA ujecie obywatelskie święto policji list otwarty podziękowania kieszonkowcy działania Dzień Dziecka Zaginionego młody bohater akcja nowy radiowóz hazard odblaskowy pierwszak plantacja konopi dopalacze prewencja zatrzymany Policja inaczej dzień wagarowicza bezpieczeństwo

Linki

Dzielnicowy Bliżej Nas
mapa zagrożeń