Komenda Powiatowa Policji w Pajęcznie

Informacje

Dzielnicowy Bliżej Nas
mapa zagrożeń


Najczęściej czytane

 1. Poważny wypadek motocyklisty

  Pajęczańscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w godzinach popołudniowych w miejscowości Pajęczno na ulicy Wiśniowej. W wyniku zderzenia motocykla z samochodem osobowym ucierpiał 27-letni motocyklista.

 2. „Cała Polska Uczy Ratować” lekcja resuscytacji

  Zespół – Szkolno Przedszkolny w Raciszynie ze szkołą Filialną w Kolonii Lisowice, Szkoła im. M. Konopnickiej w Raciszynie oraz Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zorganizowali po raz kolejny akcję pod hasłem „Cała Polska Uczy Ratować”.

 3. „Odblaskowy Pierwszak” rusza dalej

  Kontynuując akcję profilaktyczną „Odblaskowy Pierwszak” pajęczańscy policjanci udali się ponownie do szkół podstawowych aby spotkać się z pierwszoklasistami.

 4. Śmiertelny wypadek na DW-483

  Do tragicznego wypadku doszło dzisiaj około godziny 7:10 w okolicy miejscowości Stara Brzeźnica na drodze wojewódzkiej 483. Na miejscu zdarzenia zginał kierujący fiatem sc.

 5. „Bezpieczny Przedszkolak”

  Dzieci z przedszkola w Chorzewie, Kiełczygłowa i Makowiskach odwiedzili pajęczańscy policjanci. Głównymi tematami spotkania były praca policjanta, przypomnienie podstawowych zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz prawidłowe zachowanie w kontakcie z agresywnym zwierzęciem.

 6. „MASZ PRAWO DO MEDIACJI”

  Przykładem lat ubiegłych w Polsce odbędzie się już siódma edycja działań na rzecz promocji mediacji w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Mediacji oraz Tygodnia Mediacji, organizowanych przez Ministerstwo Sprawiedliwości we współpracy z siecią koordynatorów ds. mediacji oraz organizacjami pozarządowymi reprezentującymi m.in. środowiska mediatorów, kuratorów sądowych czy też polskiego więziennictwa.Tegoroczny Międzynarodowy Dzień Mediacji przypada na dzień 19 października, a z kolei Tydzień Mediacji odbędzie się w dniach 16-20 października 2017 roku. Tak jak w latach ubiegłych, do włączenia się w tę inicjatywę Ministerstwo Sprawiedliwości zaprosiło również polską Policję.

 7. Dzień walki z handlem ludźmi

  18 października obchodzony jest Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi. W tym roku będą to już XI obchody. Szczególnie tego dnia organy ścigania, w tym Policja, organizacje rządowe jak i pozarządowe starają się uświadomić społeczeństwu, czym jest handel ludźmi i jak się ustrzec, aby nie zostać ofiarą tego przestępstwa. Jesteś ofiarą lub świadkiem handlu ludźmi? Poinformuj!

 8. "Niebieski Bieg Niepodległościowy o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi

  Zapraszamy wszystkich policjantów i pracowników policji do udziału w "Niebieskim Biegu Niepodległościowym o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi", który odbędzie się 4 listopada 2017 toku.

 9. Policyjna Akademia Bezpieczeństwa 2016 r

  26 października 2016 roku o godzinie 10:00 w Pajęcznie przy ul. Wiśniowej na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Pajęcznie odbyła się XI edycja na szczeblu powiatowym „Konkursu Sprawności Fizycznej oraz Wiedzy o Bezpieczeństwie” realizowanego w ramach wojewódzkiego programu prewencyjnego „Policyjna Akademia Bezpieczeństwa”.

 10. Wypadek w Chorzenicach

  22 października 2016 roku około godziny 18:30 na drodze powiatowej 3509 w Chorzenicach gmina Sulmierzyce doszło do wypadku drogowego. Kierowca renault był nietrzeźwy.

Tagi

Kręci mnie bezpieczeństwo …nad wodą nowy radiowóz profilaktyka Akcja Znicz 2016 kieszonkowcy przestępczość gospodarcza Dzień Dziecka Zaginionego ruch drogowy dzień wagarowicza matoda na wnuczka kolejowy usiłowanie marihuana Policyjna Akademia Bezpieczeństwa konferencja plantacja konopi internet święto policji hazard ferie oszustwo odblaskowy pierwszak prewencja kręci mnie bezpieczeństwo Krajowa Mapa bezpieczeństwa zagrożeń ujecie obywatelskie dopalacze akcja razem bezpieczniej Moja Komenda działania konkurs ŚDM profilaktyka. ruch drogowy Policja inaczej weekend bezpieczeństwo środki odurzające ćwiczenia alkohol narkotyki wypadek kradzież śmiertelny podziękowania nietrzeźwy kierujący zatrzymany rozbój odblaski młody bohater MSWiA

Linki

Dzielnicowy Bliżej Nas
mapa zagrożeń