Komenda Powiatowa Policji w Pajęcznie

Informacje

Zobacz SPOT
Dzielnicowy Bliżej Nas
mapa zagrożeń


Najczęściej czytane

 1. Policjanci uratowali 25-latka

  Dzięki błyskawicznej akcji pajęczańskich policjantów żyje 25-letni mieszkaniec powiatu. Mężczyzna usiłował odebrać sobie życie skacząc z balkonu mając na szyi zawiązaną linkę. Policjanci niemal w ostatniej chwili złapali go nie pozwalając na to aby linka zacisnęła się na jego szyi.

 2. Spotkanie z uczniami w Szkole Podstawowej w Siemkowicach

  Pajęczańscy stróże prawa 09 marca 2018 roku odbyli trzy spotkania z uczniami podstawówki w Siemkowicach.

 3. II spotkanie promocyjne do służby w Policji

  05 marca 2018 roku o godzinie 10:00 w świetlicy pajęczańskiej komendy Policji odbyło się drugie spotkanie promocyjne w którym uczestniczyły osoby zainteresowane pracą w Policji.

 4. Pijany kierowca sprawcą zdarzenia drogowego

  Alkohol i nadmierna prędkość to przyczyny zdarzenia drogowego w miejscowości Rząśnia wobec, którego interweniowali Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie. Szybka reakcja jednego z uczestników zdarzenia pozwoliła na ujecie nietrzeźwego sprawcy zdarzenia drogowego.

 5. W trosce o bezpieczeństwo pieszych

  Dzisiaj w godzinach 6.00 – 22.00 Policja prowadzi ogólnopolskie działania pn. „Piesi”. Podczas prowadzonych kontroli funkcjonariusze zwrócą szczególną uwagę na zachowania kierowców wobec pieszych, zwłaszcza w obrębie oznakowanych przejść dla pieszych, ale też będą nadzorować zachowanie samych pieszych.

 6. Policyjna akcja „alkohol i narkotyki”

  08 marca 2018 roku na terenie powiaty pajęczańskiego została przeprowadzona ogólnopolska akcja „alkohol i narkotyki”

 7. Ciężko ranny policjant potrzebuje naszej pomocy!!!

  Marcin na co dzień pełni służbę patrolową na terenie V KP Policji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi. 15 grudnia 2017 roku około godziny 17:40 wraz z koleżanką z patrolu został wezwany do jednego z mieszkań przy ulicy Przemysłowej w Łodzi. Z relacji zgłaszającego wynikało, że w jednym z mieszkań pod drzwiami leży ranna kobieta. Chęć niesienia pomocy skończyła się dla niego tragicznie.

 8. Spotkanie mundurowych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rząśni

  Cyberprzemoc, grooming i seksting to współczesne zagrożenia, które coraz częściej spotykają młodych ludzi.

 9. Uratowany przed zamarznięciem

  Obywatelska postawa oraz szybko przekazane informacje od przypadkowego przechodnia pomogły pajęczańskim policjantom uratować 66-letniego mieszkańca Pajęczna od zamarznięcia. Powietrze wczoraj miało temperaturę około -16°C

 10. Trudne warunki na drogach. Policja apeluje o ostrożność

  Meteorolodzy wydali ostrzeżenie pierwszego stopnia dla jedenastu województw. Policja apeluje do kierowców o szczególnie ostrożną jazdę. Na wielu trasach w kraju może występować gołoledź, może padać śnieg z deszczem lub marznący deszcz. Jazdę kierowcom miejscami może utrudniać także mgła.

Tagi

nietrzeźwy kierujący razem bezpieczniej bezpieczeństwo weekend upały uprawa konopi Policyjna Akademia Bezpieczeństwa konferencja wypadek zatrzymany poszykiwania Święto Policji 2016 profilaktyka Tydzień Mediacji oszustwo alkohol narkotyki ruch drogowy ćwiczenia śmiertelny narkotyki akcja ferie uratowana przez policjantów święto policji kradzież profilaktyka. ruch drogowy piesi bezpieczne święta dopalacze rozbój konkurs poszukiwania kieszonkowcy prewencja przestępczość gospodarcza alkohol i narkotyki jazda bez uprawnień oświadczenie internet wybuch gazu MSWiA mapa zagrożeń kręci mnie bezpieczeństwo znicz ujecie obywatelskie odblaskowy pierwszak odblaski Policja inaczej kolejowy nowy radiowóz

Linki

Zobacz SPOT
Dzielnicowy Bliżej Nas
mapa zagrożeń