Komenda Powiatowa Policji w Pajęcznie

Informacje

Najczęściej czytane

 1. Wypadek w Zielęcienie

  Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na drodze powiatowej P-2311 26 sierpnia 2016 roku tuż po godzinie 6:10 w miejscowości Zielęcin gminie Rząśnia.

 2. Śmierć na torach

  Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia, do którego doszło w rejonie szlaku kolejowego w okolicy miejscowości Lipina w dniu 16 lipca 2016 roku.

 3. Zatrzymany z narkotykami

  Pajęczańscy policjanci podczas kontroli zaparkowanego pojazdy u jednego z pasażerów ujawnili narkotyki. 29-latkowi za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

 4. We wrześniu odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa

  We wrześniu 2016 roku w województwie łódzkim ruszy program Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Każdy mieszkaniec naszego regionu będzie mógł sam zadbać o bezpieczeństwo. Zareagować na zagrożenia i podzielić się spostrzeżeniami. Będzie można sprawdzić czy w Twojej okolicy jest bezpiecznie. Możesz mieć na to wpływ. We wrześniu odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. To innowacyjne narzędzie w rękach wieluńskiej policji będzie służyć poprawie bezpieczeństwa mieszkańców.

 5. Wypadek na DK-42

  Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie wyjaśniają okoliczności wypadku do którego doszło 10 lipca 2016 roku około godziny 17:55 na drodze krajowej DK-42 w miejscowości Dworszowice Kościelne

 6. Święto Policji 2016

  14 lipca 2016 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Pajęcznie odbyły się powiatowe obchody Święta Policji. Uroczystości odbyły się na placu przed budynkiem komendy.

 7. Komunikat

  Komisariat Policji w Działoszynie woj. łódzkie poszukuję sprawcy oszustwa

 8. Kieszonkowcy w rękach policji

  Policjanci Komisariatu Policji w Działoszynie w wyniku podjętych działań ustalili i zatrzymali sprawców kradzieży kieszonkowych do których dochodziło na terenie targowiska miejskiego w Działoszynie 16 lipca 2016 roku. Sprawcą grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 9. Wypadek w Rząśni

  Policjanci pajęczańskiej komendy wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, którego doszło 13 lipca 2016 roku około godziny 2:00 na drodze powiatowej P-2311 w miejscowości Rząśnia ul. Kościuszki

 10. Tragiczny wypadek w miejscowości Lipie

  Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego, do którego doszło 24 maja 2016 roku około godziny 15:10 na drodze powiatowej DP-2311 w miejscowości Lipie.

Tagi

ćwiczenia internet narkotyki zatrzymani bezpieczeństwo kolejowy prelekcja akcja rozbój ŚDM komunikat święto policji śmiertelny prędkość młody bohater razem bezpieczniej podziękowania upały woda Święto Policji 2016 konkurs mapa zagrożeń oszustwo Dzień Dziecka Zaginionego zatrzymany konsultacja katalizator dopalacze usiłowanie działania weekend pieszy wypadek kradzież jazda bez uprawnień

Linki