Komenda Powiatowa Policji w Pajęcznie

Informacje

Dzielnicowy Bliżej Nas
mapa zagrożeń


Najczęściej czytane

 1. "Kręci mnie bezpieczeństwo - nad wodą"

  W dniu 21 czerwca 2017r., w rejonie Pływalni Powiatowej w Pajęcznie w trakcie pikniku rodzinnego związanego z zakończeniem sezonu sportowego zawodników klubu sportowego Meduza Pajęczno, policjanci Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie prowadzili akcję profilaktyczną w ramach działań „Kręci mnie bezpieczeństwo” oraz „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”. Kampania ta organizowana jest pod patronatem Pana Mariusza Błaszczaka - Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

 2. Hymn Polski

  Najnowsza publikacja MSWiA dotycząca symboli narodowych zatytułowana „Hymn Polski” powstała z myślą o wszystkich, którzy chcą śpiewać nasz hymn z szacunkiem. Jej autorami są Przemysław Rey - dyrektor Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie i Małgorzata Gańska - kustosz tego Muzeum. Ta bogato ilustrowana książeczka zawiera informacje, które pomogą zrozumieć znaczenie słów Mazurka Dąbrowskiego i poznać jego historię. W poradniku znajdują się także zapis nutowy oraz wskazówki dotyczące zachowania podczas wykonywania lub odtwarzania hymnu.

 3. Wybieramy najlepszego dzielnicowego - PLEBISCYT

  Wybieramy Dzielnicowego Roku. Od 9 czerwca 2017 roku rozpoczynamy głosowanie w plebiscycie na Dzielnicowego Roku 2017 w Łódzkiem. Dziennik Łódzki współorganizuje go wspólnie z Komendą Wojewódzką Policji w Łodzi. W naszym województwie pracuje blisko 500 dzielnicowych. Na razie do plebiscytu zgłosiło się 28 kandydatów. Każda z komend powiatowych i miejskich ma przynajmniej jednego reprezentanta. Zachęcamy do glosowania !

 4. Śmiertelny wypadek na DW-483

  Do tragicznego wypadku doszło dzisiaj około godziny 7:10 w okolicy miejscowości Stara Brzeźnica na drodze wojewódzkiej 483. Na miejscu zdarzenia zginał kierujący fiatem sc.

 5. Zostań Policjantem

  Procedura rekrutacji do służby w Policji ma charakter ciągły i konkursowy. Oznacza to, że dokumenty są przyjmowane przez cały rok, natomiast charakter konkursowy wynika z faktu, iż w w trakcie postępowania kandydat uzyskuje z czterech etapów (test wiedzy, ocena sprawności fizycznej, test psychologiczny oraz rozmowa kwalifikacyjna) określoną ilość punktów. Im więcej punktów zdobędzie kandydat, tym wyżej znajduje się na liście rankingowej po zakończeniu całej procedury.

 6. Podsumowanie weekendu

  Pajęczańscy funkcjonariusze w ostatni weekend wyeliminowali z ruchu aż 4 nietrzeźwych kierujących. Wszyscy zatrzymani kierowali pojazdami mechanicznymi. Za kierowanie pojazdami mechanicznymi w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

 7. Tragiczny wypadek w miejscowości Szczyty

  Policjanci Komisariatu Policji w Działoszynie pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego, do którego doszło 17 maja 2016 roku około godziny 18:25 na drodze wojewódzkiej DW-486 w miejscowości Szczyty

 8. Śmierć na torach

  Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia, do którego doszło w rejonie szlaku kolejowego w okolicy miejscowości Lipina w dniu 16 lipca 2016 roku.

 9. Odpowie za rozbój

  Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie zatrzymali 32-letniego mężczyznę mieszkańca gminy Pajęczno podejrzanego o rozboje dokonywane na 14-latku.

 10. Mundurowy Dzień Dziecka

Tagi

święto policji nietrzeźwy kierujący ruch drogowy Policyjna Akademia Bezpieczeństwa przestępczość gospodarcza podziękowania weekend Akcja Znicz 2016 młody bohater środki odurzające marihuana Krajowa Mapa bezpieczeństwa zagrożeń rozbój usiłowanie odblaski zatrzymany MSWiA działania internet bezpieczeństwo oszustwo kradzież hazard kieszonkowcy prewencja odblaskowy pierwszak kolejowy konkurs Dzień Dziecka Zaginionego nowy radiowóz ujecie obywatelskie konferencja Policja inaczej ćwiczenia ŚDM alkohol narkotyki śmiertelny dzień wagarowicza matoda na wnuczka dopalacze Kręci mnie bezpieczeństwo …nad wodą Moja Komenda wypadek akcja ferie profilaktyka razem bezpieczniej kręci mnie bezpieczeństwo profilaktyka. ruch drogowy plantacja konopi

Linki

Dzielnicowy Bliżej Nas
mapa zagrożeń