Komenda Powiatowa Policji w Pajęcznie

Informacje

Najczęściej czytane

 1. Śmierć na torach

  Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia, do którego doszło w rejonie szlaku kolejowego w okolicy miejscowości Lipina w dniu 16 lipca 2016 roku.

 2. Święto Policji 2016

  14 lipca 2016 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Pajęcznie odbyły się powiatowe obchody Święta Policji. Uroczystości odbyły się na placu przed budynkiem komendy.

 3. Zatrzymany z narkotykami

  Pajęczańscy policjanci podczas kontroli zaparkowanego pojazdy u jednego z pasażerów ujawnili narkotyki. 29-latkowi za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

 4. Kieszonkowcy w rękach policji

  Policjanci Komisariatu Policji w Działoszynie w wyniku podjętych działań ustalili i zatrzymali sprawców kradzieży kieszonkowych do których dochodziło na terenie targowiska miejskiego w Działoszynie 16 lipca 2016 roku. Sprawcą grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 5. Wypadek w Rząśni

  Policjanci pajęczańskiej komendy wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, którego doszło 13 lipca 2016 roku około godziny 2:00 na drodze powiatowej P-2311 w miejscowości Rząśnia ul. Kościuszki

 6. Komunikat

  Komisariat Policji w Działoszynie woj. łódzkie poszukuję sprawcy oszustwa

 7. We wrześniu odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa

  We wrześniu 2016 roku w województwie łódzkim ruszy program Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Każdy mieszkaniec naszego regionu będzie mógł sam zadbać o bezpieczeństwo. Zareagować na zagrożenia i podzielić się spostrzeżeniami. Będzie można sprawdzić czy w Twojej okolicy jest bezpiecznie. Możesz mieć na to wpływ. We wrześniu odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. To innowacyjne narzędzie w rękach wieluńskiej policji będzie służyć poprawie bezpieczeństwa mieszkańców.

 8. Wypadek na DK-42

  Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie wyjaśniają okoliczności wypadku do którego doszło 10 lipca 2016 roku około godziny 17:55 na drodze krajowej DK-42 w miejscowości Dworszowice Kościelne

 9. Tragiczny wypadek w miejscowości Lipie

  Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego, do którego doszło 24 maja 2016 roku około godziny 15:10 na drodze powiatowej DP-2311 w miejscowości Lipie.

 10. Odpowie za usiłowanie rozboju

  Działanie funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Działoszynie pozwoliły na wytypowanie i zatrzymanie mężczyzny usiłującego dokonać rozboju na ekspedientce w lokalu gastronomicznym.

Tagi

zatrzymani mapa zagrożeń woda komunikat upały pieszy zatrzymany młody bohater internet akcja kolejowy wypadek bezpieczeństwo ŚDM jazda bez uprawnień konkurs Święto Policji 2016 śmiertelny usiłowanie podziękowania konsultacja ćwiczenia święto policji prędkość rozbój weekend Dzień Dziecka Zaginionego katalizator prelekcja dopalacze narkotyki oszustwo razem bezpieczniej działania kradzież

Linki