Komenda Powiatowa Policji w Pajęcznie

Informacje

Dzielnicowy Bliżej Nas
mapa zagrożeń


Najczęściej czytane

 1. Dla żartu zepchnęli kolegę z balkonu

  Pajęczańscy policjanci ustalili nieletnich uczestników niebezpiecznego zajścia. Zebrane dowody trafiły do sądu rodzinnego, który zadecyduje o losie nastolatków.

 2. Postrzelił 11-latka z wiatrówki

  Pajęczańscy policjanci zatrzymali 33-latka, który postrzelił chłopca i zabezpieczyli jego pistolet pneumatyczny. Mężczyzna odpowie za narażenie małoletniego na niebezpieczeństwo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

 3. Sierpniowy Weekend 2017

  Przed nami kilka upalnych dni i kolejny długi weekend. Na drogach pojawi się więcej podróżnych. Policjanci łódzkiego garnizonu włączą się w ogólnopolskie działania pod nazwą „Sierpniowy Weekend 2017”. W tym roku akcja potrwa 5 dni, od 11 do 15 sierpnia.

 4. Odnaleziono zaginioną mieszkankę Lipnika.

  Prawie 30 godzin trwała akcja poszukiwawcza za zaginioną w dniu 14 sierpnia mieszkanką Lipnika.

 5. Piotr Rubik przestrzega motocyklistów

  Piotr Rubik jest nie tylko znanym muzykiem lecz także miłośnikiem jazdy motocyklem, co istotne - jazdy z wyobraźnią. I właśnie tą zasadę promuje wspólnie z Biurem Ruchu Drogowego KGP w spocie edukacyjnym skierowanym do motocyklistów.

 6. Policjanci apelują o ostrożność w czasie nawałnic

  Miniony weekend pokazał jak groźne może być gwałtowne załamanie pogody. W związku z prognozowanymi na kolejne dni burzami policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności. Unikajmy parkowania aut pod drzewami, usuwajmy z balkonów i parapetów wszystkie przedmioty, które podczas silnych wiatrów mogą stwarzać zagrożenie. Nie zapominajmy zabezpieczyć okien. Corocznie w wyniku wyładowań atmosferycznych ginie kilkadziesiąt osób.

 7. Śmiertelny wypadek z udziałem motorowerzysty. Policja apeluje o ostrożność i rozwagę na drodze!!!

  Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Kolonia Stróża, gmina Rząśnia. W wyniku zdarzenia kierujący motorowerem 51-letni mieszkaniec powiatu pajęczańskiego poniósł śmierć na miejscu.

 8. Zatrzymanie w związku z nielegalną uprawą konopi

  Policjanci zatrzymali 35-letniego mężczyznę w związku z nielegalną plantację konopi indyjskich w gminie Sulmierzyce. Łącznie zostały zabezpieczone 43 krzewy marihuany oraz 16 donic z sadzonkami. Z krzewów uzyskać można było około 1,3 kilograma gotowego narkotyku.

 9. Życzenia Komendanta Głównego z okazji Święta Policji

  Z okazji Święta Policji, Komendant Główny Policji nadinsp. dr Jarosław Szymczyk wraz z I Zastępcą nadinsp. Andrzejem Szymczykiem, Zastępcą nadinsp. Janem Lachem oraz Zastępcą nadinsp. Heleną Michalak złożył specjalne życzenia wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom Policji.

 10. Tragiczny wypadek w miejscowości Szczyty

  Policjanci Komisariatu Policji w Działoszynie pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego, do którego doszło 17 maja 2016 roku około godziny 18:25 na drodze wojewódzkiej DW-486 w miejscowości Szczyty

Tagi

nietrzeźwy kierujący nowy radiowóz Moja Komenda prewencja odblaskowy pierwszak Kręci mnie bezpieczeństwo …nad wodą usiłowanie Krajowa Mapa bezpieczeństwa zagrożeń oszustwo konferencja zatrzymany ferie razem bezpieczniej MSWiA akcja środki odurzające matoda na wnuczka weekend rozbój działania konkurs Dzień Dziecka Zaginionego dopalacze profilaktyka kradzież podziękowania internet wypadek Policja inaczej święto policji ujecie obywatelskie przestępczość gospodarcza hazard ŚDM profilaktyka. ruch drogowy młody bohater Policyjna Akademia Bezpieczeństwa ruch drogowy kieszonkowcy marihuana śmiertelny Akcja Znicz 2016 kręci mnie bezpieczeństwo plantacja konopi kolejowy odblaski alkohol narkotyki dzień wagarowicza bezpieczeństwo ćwiczenia

Linki

Dzielnicowy Bliżej Nas
mapa zagrożeń