Komenda Powiatowa Policji w Pajęcznie

Informacje

mapa zagrożeń


Najczęściej czytane

 1. Śmiertelny wypadek na DW-483

  Do tragicznego wypadku doszło dzisiaj około godziny 7:10 w okolicy miejscowości Stara Brzeźnica na drodze wojewódzkiej 483. Na miejscu zdarzenia zginał kierujący fiatem sc.

 2. Wypadek w Chorzenicach

  22 października 2016 roku około godziny 18:30 na drodze powiatowej 3509 w Chorzenicach gmina Sulmierzyce doszło do wypadku drogowego. Kierowca renault był nietrzeźwy.

 3. Wypadek w Pajęcznie

  Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie wyjaśniają okoliczności wypadku z udziałem motorowerzysty do którego doszło w Pajęcznie na ul. Kościuszki 12, DK-42 do którego doszło 19 września 2016 roku około godziny 19:50.

 4. Policjanci zlikwidowali plantacje konopi indyjskich

  Działania pajęczańskich policjantów doprowadziły do zlikwidowania uprawy konopi indyjskich znajdujących się w okolicy miejscowości Trzebca gmina Nowa Brzeźnica. Łącznie zostało zabezpieczonych 122 krzewy, z których można było uzyskać około 2,6 kilograma gotowego narkotyku.

 5. Śmierć na torach

  Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia, do którego doszło w rejonie szlaku kolejowego w okolicy miejscowości Lipina w dniu 16 lipca 2016 roku.

 6. Policyjna Akademia Bezpieczeństwa 2016 r

  26 października 2016 roku o godzinie 10:00 w Pajęcznie przy ul. Wiśniowej na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Pajęcznie odbyła się XI edycja na szczeblu powiatowym „Konkursu Sprawności Fizycznej oraz Wiedzy o Bezpieczeństwie” realizowanego w ramach wojewódzkiego programu prewencyjnego „Policyjna Akademia Bezpieczeństwa”.

 7. Znicz 2016

  Wkrótce 1 listopada Dzień Wszystkich Świętych, w tym czasie z całą pewnością należy się spodziewać zwiększonego ruchu w rejonie cmentarzy jak i na drogach tranzytowych. Taki stan rzeczy w połączeniu z wcześniej zapadającym zmrokiem i niesprzyjającymi warunkami meteorologicznymi spowodują znaczący wzrost zagrożenia bezpieczeństwa na drogach. Policjanci apelują o szczególną rozwagę.

 8. Wypadek na DW-483 w Woli Wydrzynej

  Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło 20 września 2016 roku około godziny 19:30 na drodze wojewódzkiej 483 w Woli Wydrzynej.

 9. Wypadek w Zielęcinie na DW-483

  Policjanci wydziału dochodzeniowego wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło 2 maja 2016 roku na drodze wojewódzkiej DW-483 w miejscowości Zielęcin.

 10. Odprawa Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z funkcjonariuszami podległych służb. Bez zmian w systemie emerytalnym służb mundurowych

  Minister Mariusz Błaszczak podczas odprawy w obecności Komendanta Głównego Policji nadinsp. dr. Jarosława Szymczyka zapewnił: służba to nie praca, to powołanie. Dlatego tak ważną kwestią jest zapewnienie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Błaszczaka oraz Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbiety Rafalskiej, iż nie są prowadzone żadne prace nad zmianą w systemie emerytalnym służb mundurowych. Oboje kategorycznie zaprzeczyli takim plotkom. Podczas briefingu w Zielonej Górze minister mówił także o programie modernizacji służb mundurowych – priorytetowym projekcie MSWiA.

Tagi

Dzień Dziecka Zaginionego weekend dopalacze MSWiA Krajowa Mapa bezpieczeństwa zagrożeń podziękowania akcja mapa zagrożeń razem bezpieczniej ŚDM Policyjna Akademia Bezpieczeństwa usiłowanie pieszy piesi działania poszukiwania Tydzień Mediacji ruch drogowy konsultacja Moja Komenda prelekcja upały konferencja młody bohater profilaktyka kradzież oświadczenie prędkość narkotyki konkurs bezpieczeństwo marihuana śmiertelny katalizator święto policji Święto Policji 2016 odblaski oszustwo internet ćwiczenia kolejowy jazda bez uprawnień wypadek komunikat plantacja konopi woda środki odurzające zatrzymany odblaskowy pierwszak rozbój

Linki

mapa zagrożeń