Komenda Powiatowa Policji w Pajęcznie

Informacje

mapa zagrożeń


Najczęściej czytane

 1. Szczęśliwy finał poszukiwań 33-latki

  19 stycznia 2017 roku około 7:30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie otrzymał z WCPR zgłoszenie o zaginięciu 33-letniej mieszkanki gminy Działoszyn. Kobieta leczona psychiatrycznie oddaliła się z domu nie zakładając ubrania wierzchniego. Policjanci natychmiast udali się w miejsce z którego wyszła kobieta i tam podjęli działania. Temperatura tej nocy spadła do 10 stopni poniżej zera. Około godziny 9:30 policjanci Komisariatu Policji w Działoszynie odnaleźli dziewczynę w lesie.

 2. Uwaga na oszustów

  Policjanci kolejny raz apelują o rozwagę i rozsądek w kontaktach z nieznajomymi. Pamiętaj - nigdy nie przekazuj swoich oszczędności nieznajomym. Policjanci przestrzegają również przed oszustami, którzy podając się np. za hydraulika czy znajomych naszych dzieci zostają wpuszczani do mieszkań, gdzie korzystając z nadarzającej się sposobności kradną pieniądze lub wartościowe przedmioty.

 3. Śmiertelny wypadek na DW-483

  Do tragicznego wypadku doszło dzisiaj około godziny 7:10 w okolicy miejscowości Stara Brzeźnica na drodze wojewódzkiej 483. Na miejscu zdarzenia zginał kierujący fiatem sc.

 4. Początek ferii

  16 stycznia 2017 roku policjanci Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie rozpoczęli działania ukierunkowane na bezpieczeństwo dzieci i młodzieży podczas ferii zimowych.

 5. Uroczyste powierzenie obowiązków Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Pajęcznie

  3 stycznia 2017 roku w sali odpraw pajęczańskiej komendy odbyło się uroczyste powierzenie obowiązków Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Pajęcznie podinsp. Bogdanowi Ociepa.

 6. „WSPÓLNIE DLA BEZPIECZEŃSTWA NA STOKU”

  Zima rozpoczęła się na dobre. Jak co roku na stokach narciarskich pojawi się wielu miłośników aktywnego wypoczynku. Również jak co roku nad bezpieczeństwem narciarzy i snowboardzistów czuwać będą policjanci, dbając o przestrzeganie prawa i edukując w zakresie zasad zachowania bezpieczeństwa na stokach.

 7. Zmiany w przepisach ruchu drogowego od 1 stycznia 2017 r

  Odnosząc się do przekazów medialnych dotyczących zmian w przepisach ruchu drogowego od 1 stycznia 2017 r., pragniemy poinformować, że istotną zmianą, jaka weszła w życie z tą datą, jest znowelizowany tryb przekazywania staroście informacji o ujawnionym naruszeniu polegającym na przekroczeniu prędkości o więcej niż 50 km/h na obszarze zabudowanym.

 8. Kopali samochody urywając lusterka. Są już w rękach policji

  Pajęczańscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy szli drogą i kopiąc zaparkowane samochody urywali w nich lusterka. W wyniku tego działania zostało uszkodzonych osiem samochodów.

 9. Już wkrótce rusza XXV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - porady

  Jak co roku policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem XXV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym dniu na ulicach wszystkich województw pojawi się większa liczba patroli. Jeśli będziemy świadkami sytuacji wymagającej interwencji policjantów alarmujmy dzwoniąc pod bezpłatne numery telefonów 997, 112. Oto kilka porad, które pozwolą uniknąć nieprzyjemnych sytuacji.

 10. Bezpieczeństwo na drodze

  Zmiana kierunku jazdy, jak również zmiana zajmowanego pasa ruchu wymaga od kierującego zachowania szczególnej ostrożności. Oznacza to, że na uczestników ruchu nałożone są szczególne obowiązki.

Tagi

środki odurzające działania weekend konsultacja ruch drogowy profilaktyka. ruch drogowy narkotyki plantacja konopi zatrzymany Akcja Znicz 2016 oszustwo kolejowy internet kieszonkowcy Policja inaczej akcja usiłowanie dopalacze Policyjna Akademia Bezpieczeństwa kradzież święto policji Dzień Dziecka Zaginionego hazard bezpieczeństwo alkohol narkotyki prędkość matoda na wnuczka MSWiA prewencja pieszy upały piesi Moja Komenda ŚDM nowy radiowóz mapa zagrożeń woda odblaski wypadek marihuana profilaktyka młody bohater ćwiczenia podziękowania razem bezpieczniej Krajowa Mapa bezpieczeństwa zagrożeń ferie odblaskowy pierwszak konkurs śmiertelny

Linki

mapa zagrożeń