Komenda Powiatowa Policji w Pajęcznie

Informacje

Zobacz SPOT
Dzielnicowy Bliżej Nas
mapa zagrożeń


Najczęściej czytane

 1. POWOŁANIE ZASTĘPCY KOMENDANTA POWIATOWEGO POLICJI W PAJĘCZNIE

  8 maja 2018 roku w sali komendy odbyła się uroczystość powołania na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Pajęcznie podinspektora Tomasza Kowalczyka, dotychczas pełniącego obowiązki Zastępcy Komendanta pajęczańskiej komendy.

 2. Już wkrótce Mundurowy Dzień Dziecka

  26 maja 2018 r. na terenie Oddziału Prewencji Policji w Łodzi przy ul. Pienistej 71 odbędzie się Mundurowy Dzień Dziecka. Organizatorzy imprezy przygotowali szereg atrakcji dla najmłodszych oraz ich rodzin.

 3. Konkurs „Najlepszy plan działania priorytetowego dzielnicowego województwa łódzkiego”

  W dniach 22 i 23 maja 2018 roku dzielnicowi garnizonu łódzkiego będą rywalizować o zwycięstwo w konkursie pn. „Najlepszy plan działania priorytetowego dzielnicowego województwa łódzkiego”. Przed komisją konkursową składającą się m.in z przedstawicieli Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego, Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi i Naczelników wydziałów prewencji komend powiatowych i miejskich Policji, zaprezentuje się 23 dzielnicowych wytypowanych ze wszystkich jednostek garnizonu.

 4. Walizka Edukacyjna

  W dniu 10 maja 2018 roku w Szkole Podstawowej w Sulmierzycach odbyło się szkolenie dla nauczycieli z zakresu rozpoznawania środków odurzających zorganizowane przez Komendę Powiatową Policji w Pajęcznie.

 5. Tragiczny wypadek pomiędzy m. Działoszyn - Szczyty

  Do tragicznego wypadku doszło w dniu 10 maja 2017r. około godziny 6:50 na odcinku drogi DW 486 między miejscowościami Działoszyn – Szczyty. Na miejscu zdarzenia śmierć poniosła kierująca BMW.

 6. Ciężko ranny policjant potrzebuje naszej pomocy!!!

  Marcin na co dzień pełni służbę patrolową na terenie V KP Policji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi. 15 grudnia 2017 roku około godziny 17:40 wraz z koleżanką z patrolu został wezwany do jednego z mieszkań przy ulicy Przemysłowej w Łodzi. Z relacji zgłaszającego wynikało, że w jednym z mieszkań pod drzwiami leży ranna kobieta. Chęć niesienia pomocy skończyła się dla niego tragicznie.

 7. Jednośladem bezpiecznie do celu

  Dla większości osób jazda rowerem jest sposobem na aktywne spędzanie wolnego czasu i rekreację, dla innych jest to środek komunikacji, którym dojeżdżają do pracy, szkoły czy po zakupy. Należy jednak pamiętać, że niezależnie w jakim celu korzystamy z roweru, to poruszając się tym pojazdem należymy do grupy niechronionych uczestników ruchu drogowego.

 8. Europejski Dzień Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

  Policjanci Zespołu ds. Nieletnich Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie w dniu 7 maja 2018 roku spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej w Pajęcznie w ramach Europejskiego Dnia Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

 9. Dzielnicowy na wywiadówce w szkole w Trębaczewie

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie oraz dzielnicowy Gminy Działoszyn uczestniczyli w wywiadówce w Zespole Szkół w Trębaczewie.

 10. Podsumowanie długiego weekendu majowego

  Policjanci Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego podsumowali akcję „Bezpieczny weekend majowy 2018” prowadzonej od 27 kwietnia do 6 maja 2018 roku na drogach powiatu pajęczańskiego.

Tagi

razem bezpieczniej znicz kieszonkowcy akcja uprawa konopi kolejowy upały wybuch gazu internet uratowana przez policjantów ujecie obywatelskie odblaskowy pierwszak ferie poszukiwania alkohol i narkotyki kradzież święto policji ruch drogowy oszustwo weekend konkurs mapa zagrożeń MSWiA narkotyki przestępczość gospodarcza wypadek poszykiwania piesi jazda bez uprawnień Policyjna Akademia Bezpieczeństwa profilaktyka. ruch drogowy Policja inaczej bezpieczne święta dopalacze konferencja prewencja odblaski ćwiczenia kręci mnie bezpieczeństwo profilaktyka śmiertelny oświadczenie bezpieczeństwo Tydzień Mediacji zatrzymany alkohol narkotyki nietrzeźwy kierujący nowy radiowóz Święto Policji 2016 rozbój

Linki

Zobacz SPOT
Dzielnicowy Bliżej Nas
mapa zagrożeń