Komenda Powiatowa Policji w Pajęcznie

Informacje

Najczęściej czytane

 1. Komunikat

  Komisariat Policji w Działoszynie woj. łódzkie poszukuję sprawcy oszustwa

 2. Tragiczny wypadek w miejscowości Lipie

  Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego, do którego doszło 24 maja 2016 roku około godziny 15:10 na drodze powiatowej DP-2311 w miejscowości Lipie.

 3. Tragiczny wypadek w miejscowości Szczyty

  Policjanci Komisariatu Policji w Działoszynie pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego, do którego doszło 17 maja 2016 roku około godziny 18:25 na drodze wojewódzkiej DW-486 w miejscowości Szczyty

 4. "Dzielnicowy bliżej nas” – nowy program MSWiA

  20 czerwca 2016 roku w MSWiA zaprezentowano program „Dzielnicowy bliżej nas”. Jest to trzeci program z pakietu zmian wprowadzanych w Policji. Pozostałe z programów MSWiA dotyczących Policji to przywracanie zlikwidowanych posterunków oraz mapa bezpieczeństwa.

 5. Apel o rozwagę nad wodą

  Od jutra rozpoczynają się wakacje i coraz ładniejsza aura sprawia, że chętniej wypoczywamy nad wodą. Tymczasem by wypoczynek ten nie zmienił się w tragedię, wystarczy przestrzegać kilku prostych zasad i zabrać ze sobą nad wodę również zdrowy rozsądek.

 6. Internetowy oszust w rękach policji

  Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie prowadzą postępowanie w sprawie oszustw dokonywanych na portalach internetowych.

 7. Wypadek w Zielęcinie na DW-483

  Policjanci wydziału dochodzeniowego wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło 2 maja 2016 roku na drodze wojewódzkiej DW-483 w miejscowości Zielęcin.

 8. Akcja „Młody Bohater” – szef MSWiA nagradza bohaterskie zachowania dzieci

  Akcja „Młody Bohater” to nowa inicjatywa Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, która służy nagradzaniu i promowaniu godnych naśladowania postaw wśród dzieci i młodzieży. Nagroda „Młody Bohater” będzie wręczana dzieciom, które ocaliły, bądź aktywnie przyczyniły się do ocalenia życia innych osób. Niezależnie od tego, czy udzieliły one pomocy osobie nieprzytomnej, wezwały służby ratunkowe, czy po prostu zaalarmowały o niebezpieczeństwie, ich dzielność i opanowanie zasługują na nagrodę.

 9. W upały nie zostawiajmy w pojazdach dzieci i zwierząt nawet na chwilę

  Wysokie temperatury w połączeniu z brakiem rozsądku i wyobraźni są bardzo niebezpieczne. Apelujemy, by kategorycznie nie zostawiać w samochodzie, nawet na chwilę, dzieci i zwierząt. Przy upałach we wnętrzu pojazdu robi się swego rodzaju szklarnia, w której temperatura jest znacznie wyższa od tej na zewnątrz. Nie doprowadzajmy do takich niebezpiecznych sytuacji. Mandat karny w wysokości 500 złotych to najmniejsza konsekwencja.

 10. Sprawcy kradzieży królików zatrzymani

  Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie zatrzymali dwóch 17-letnich sprawców kradzieży 15 królików.

Tagi

oszustwo wypadek konsultacja kradzież śmiertelny konkurs internet prędkość bezpieczeństwo jazda bez uprawnień młody bohater akcja katalizator prelekcja ćwiczenia upały dopalacze Dzień Dziecka Zaginionego działania komunikat weekend woda

Linki