Komenda Powiatowa Policji w Pajęcznie

Informacje

Zobacz SPOT
Dzielnicowy Bliżej Nas
mapa zagrożeń


Najczęściej czytane

 1. Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na jezdni to główna przyczyna tragicznego wypadku w Dworszowicach Kościelnych.

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Dworszowice Kościelne na drodze krajowej nr 42. W wyniku zdarzenia pasażer Passata 17-letni mieszkaniec Opola poniósł śmierć na miejscu.

 2. Wypadek na DK-42

  Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie wyjaśniają okoliczności wypadku do którego doszło 10 lipca 2016 roku około godziny 17:55 na drodze krajowej DK-42 w miejscowości Dworszowice Kościelne

 3. Policjanci o bezpieczeństwie w Szkole Podstawowej w Kiełczygłowie i Białej.

  Bezpieczeństwo podczas drogi do szkoły oraz powrotu do domu to główny temat spotkania policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie z klasami 1-3 szkoły podstawowej w Kiełczygłowie i Białej.

 4. Wypadek dwóch busów w Ostrołęce

  Do poważnego wypadku drogowego po raz kolejny doszło na skrzyżowaniu w miejscowości Ostrołęka na drodze wojewódzkiej nr 483.

 5. Zaproszenie na spotkanie promocyjne

 6. ŚMIERTELNY WYPADEK W RZĄŚNI

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło 28 listopada 2017 roku około godziny 17:20 w rejonie cmentarza w miejscowości Rząśnia. Zginął 81-letni kierowca nissana micry.

 7. Śmiertelny wypadek z udziałem motorowerzysty. Policja apeluje o ostrożność i rozwagę na drodze!!

  Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Pajęczno na skrzyżowaniu ulic Częstochowska i Długa. W wyniku zdarzenia kierujący motorowerem 17-letni mieszkaniec powiatu pajęczańskiego poniósł śmierć na miejscu.

 8. Płk Janusz Zygmunt Jagrym-Maleszewski Patronem Policjantów woj. łódzkiego

  W ramach obchodów 100-lecia powstania Policji Państwowej, przed budynkiem Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, odsłonięto tablicę Patrona Policjantów woj. łódzkiego. Została ona poświęcona pułkownikowi Januszowi Zygmuntowi Jagrym-Maleszewskiemu, który był jednym z sześciu Komendantów Głównych Policji Państwowej okresu międzywojennego. Na zakończenie tego uroczystego dnia gospodarze oraz zaproszeni goście obejrzeli w Pabianicach spektakl „SŁUŻBA” w wykonaniu aktorów Amatorskiej Sceny Policyjnej "Na Posterunku”.

 9. Wypadek w Zielęcinie na DW-483

  Policjanci wydziału dochodzeniowego wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło 2 maja 2016 roku na drodze wojewódzkiej DW-483 w miejscowości Zielęcin.

 10. Święto Policji 2016

  14 lipca 2016 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Pajęcznie odbyły się powiatowe obchody Święta Policji. Uroczystości odbyły się na placu przed budynkiem komendy.

Tagi

ferie ŚDM bezpieczne święta nietrzeźwy kierujący Policyjna Akademia Bezpieczeństwa akcja profilaktyka. ruch drogowy kręci mnie bezpieczeństwo internet kieszonkowcy usiłowanie zabójstwa katalizator automaty do gry prewencja oszustwo bezpieczeństwo zaginiona ujecie obywatelskie MSWiA plantacja konopi znicz odblaski rozbój ruch drogowy poszukiwania odblaskowy pierwszak piesi odnaleziono przestępczość gospodarcza profilaktyka wypadek konkurs dopalacze Dzień Dziecka Zaginionego śmiertelny oświadczenie święto policji pieszy środki odurzające nowy radiowóz zatrzymany kradzież razem bezpieczniej Krajowa Mapa bezpieczeństwa zagrożeń konferencja narkotyki hazard Tydzień Mediacji alkohol i narkotyki ćwiczenia

Linki

Zobacz SPOT
Dzielnicowy Bliżej Nas
mapa zagrożeń