Komenda Powiatowa Policji w Pajęcznie

Informacje

Zobacz SPOT
Dzielnicowy Bliżej Nas
mapa zagrożeń


Najczęściej czytane

 1. Kryminalni zatrzymali sprawcę rozboju w Sulmierzycach.

  Pajęczańscy policjanci zatrzymali 22-letniego mężczyznę, podejrzanego o rozbój w sklepie w Sulmierzycach. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Decyzją Sądu Rejonowego na wniosek Prokuratury Rejonowej w Wieluniu został aresztowany na 3 miesiące. Za rozbój grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

 2. Nowy laptop od Urzędu Gminy w Siemkowicach.

  W Urzędzie Gminy w Siemkowicach odbyło się spotkanie na którym Wójt Gminy Siemkowice Pani Zofia Kotynia podarowała laptopa, oficjalnie przekazanego na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Pajęcznie mł. insp. Grzegorza Czubakowskiego.

 3. Życzenia od Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi z okazji Święta Służby Cywilnej

 4. Tragiczny wypadek w miejscowości Szczyty

  Policjanci Komisariatu Policji w Działoszynie pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego, do którego doszło 17 maja 2016 roku około godziny 18:25 na drodze wojewódzkiej DW-486 w miejscowości Szczyty

 5. Odpowiedzą za kradzież pieniędzy oraz usiłowanie kradzieży roweru

  4500 złotych stały się łupem czterech mężczyzn. A do tego usiłowanie kradzieży roweru wartego prawie 1400 złotych. Za te czyny grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 6. Policyjna Akademia Bezpieczeństwa - etap powiatowy

  W Szkole Podstawowej nr 2 w Pajęcznie odbył się etap powiatowy „Policyjnej Akademii Bezpieczeństwa” w którym uczestniczyło 11 drużyn Szkół Podstawowych z powiatu pajęczańskiego.

 7. Tragiczny wypadek w Białej

  Pajęczańscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają tragiczny w skutkach wypadek w miejscowości Biała w gminie Rząśnia. Kierujący samochodem marki BMW z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na pobocze i uderzył w drzewo.

 8. Obywatelskie ujęcie sprawcy kradzieży

  62-letniego mieszkańca gminy Pajęczno ujęli pracownicy Szpitala Powiatowego w Pajęcznie po tym jak jedna z pracownic zauważyła mężczyznę wysuwającego daszki zabezpieczające okna na wózek dwukołowy. Sprawca w chwili popełnienia kradzieży miał ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie. Dzięki szybkiej reakcji świadków, policjanci zatrzymali nietrzeźwego złodzieja.

 9. Śmiertelny wypadek na DW-483

  Do tragicznego wypadku doszło dzisiaj około godziny 7:10 w okolicy miejscowości Stara Brzeźnica na drodze wojewódzkiej 483. Na miejscu zdarzenia zginał kierujący fiatem sc.

 10. Ciężko ranny policjant potrzebuje naszej pomocy!!!

  Marcin na co dzień pełni służbę patrolową na terenie V KP Policji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi. 15 grudnia 2017 roku około godziny 17:40 wraz z koleżanką z patrolu został wezwany do jednego z mieszkań przy ulicy Przemysłowej w Łodzi. Z relacji zgłaszającego wynikało, że w jednym z mieszkań pod drzwiami leży ranna kobieta. Chęć niesienia pomocy skończyła się dla niego tragicznie.

Tagi

Policyjna Akademia Bezpieczeństwa przestępczość gospodarcza Dzień Dziecka Zaginionego razem bezpieczniej konferencja piesi oszustwo odblaski Tydzień Mediacji alkohol i narkotyki zatrzymany automaty do gry odblaskowy pierwszak śmiertelny pieszy nowy radiowóz ruch drogowy ćwiczenia święto policji MSWiA Krajowa Mapa bezpieczeństwa zagrożeń wypadek internet plantacja konopi hazard zaginiona środki odurzające katalizator dopalacze ujecie obywatelskie akcja oświadczenie nietrzeźwy kierujący ferie kręci mnie bezpieczeństwo profilaktyka profilaktyka. ruch drogowy bezpieczne święta ŚDM odnaleziono prewencja rozbój poszukiwania narkotyki usiłowanie zabójstwa kieszonkowcy konkurs kradzież bezpieczeństwo znicz

Linki

Zobacz SPOT
Dzielnicowy Bliżej Nas
mapa zagrożeń