Komenda Powiatowa Policji w Pajęcznie

Ważne informacje - 5 artykułów

InformacjeNajczęściej czytane

 1. O krok od tragedii!!!

  Na odcinku drogi Pajęczno-Biała kierujący Toyotą na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

 2. Wypadek ciężarówki w miejscowości Strzelce Wielkie

  Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na jezdni to główna przyczyna zdarzenia drogowego w miejscowości Strzelce Wielkie na drodze wojewódzkiej nr. 483.

 3. Policjant na wolnym zatrzymał nietrzeźwego kierującego.

  35-letni obywatel Ukrainy wsiadł za kierownicę audi pod sklepem nocnym w Działoszynie mając trzy promile alkoholu w organizmie. Uwagę świadków zwrócił chwiejny krok mężczyzny po wyjściu ze sklepu i wejściu do auta. Jednym ze świadków sytuacji był policjant bełchatowskiej drogówki, który natychmiast zabrał kluczyki mężczyźnie uniemożliwiając mu dalszą jazdę.

 4. POLICJANCI ZLIKWIDOWALI NIELEGALNĄ UPRAWĘ KONOPI

  Pajęczańscy „kryminalni” zlikwidowali nielegalną plantację konopi. W jednym z kompleksów leśnych, funkcjonariusze zabezpieczyli 5 krzaków tej rośliny.

 5. Śmiertelny wypadek na DK-42

  Pajęczańscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku na drodze krajowej nr 42 w miejscowości Kruplin Radomszczański. Samochód honda potrącił pieszego. 68-letni mężczyzna zmarł.

 6. Wypadki w Działoszynie

  Policjanci Komisariatu Policji w Działoszynie pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadków do których doszło 17 i 18 listopada 2016 roku w miejscowości Działoszyn.

 7. O krok od tragedii!!!

  Groźne dachowanie na drodze wojewódzkiej nr 483 w miejscowości Zapole, które mogło zakończyć się tragedią. Na szczeście nikomu nic się nie stało.

 8. Wypadek w Rząśni

  Policjanci pajęczańskiej komendy wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, którego doszło 13 lipca 2016 roku około godziny 2:00 na drodze powiatowej P-2311 w miejscowości Rząśnia ul. Kościuszki

 9. Śmiertelny wypadek w Makowiskach.

  Pajęczańscy policjanci, pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj w Makowiskach na Drodze Krajowej nr 42. Na skutek poniesionych obrażeń śmierć poniósł 32-letni mężczyzna. Policjanci apelują do wszystkich kierujących o szczególną ostrożność i dostosowanie prędkości jazdy do warunków panujących na drodze.

 10. Awaryjne lądowanie ultralekkiego samolotu w Tuchaniu.

  Ultra lekki samolot awaryjnie lądowała na polu w Tuchaniu po tym jak uszkodzony silnik nie pozwolił na dalszy lot. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Tagi

zaginiona konferencja narkotyki bezpieczeństwo oszustwo odblaski święto policji konkurs kręci mnie bezpieczeństwo kradzież list otwarty poszukiwania znicz profilaktyka śmiertelny odblaskowy pierwszak ćwiczenia piesi ujecie obywatelskie bezpieczne święta oświadczenie prace polowe Akcja Znicz 2016 plantacja konopi ferie dopalacze młody bohater MSWiA wybuch gazu woda Policyjna Akademia Bezpieczeństwa kieszonkowcy usiłowanie akcja profilaktyka. ruch drogowy ruch drogowy hazard rozbój wypadek śmiertelny pieszy zatrzymany konsultacja dzień wagarowicza internet przestępczość gospodarcza wypadek Moja Komenda nietrzeźwy kierujący prewencja usiłowanie zabójstwa

Linki